čtvrtek 8. listopadu 2018

Svatomartinská a Mladá vína jsou letos nejlepší!

Letos v lahvích Svatomartinských a Mladých vín dostanete úplně nejvyšší možnou kvalitu. S přihlédnutím k průměrné nižší ceně těchto vín tak v lahvích získáte maximální poměr ceny a výkonu! 


Svatomartinská a Mladá vína jsou letos nejlepšíJakto?


Hrozny byly letos dříve zralé => o 14 dní více času na výrobu

Vzhledem k dřívějšímu rašení révy na jaře a velmi teplému létu se letos s vinobraním začínalo průměrně o 2 - 3 týdny dříve. Georg Weinwurm letos začal sklízet rekordně brzy, přesně 13. srpna. A mít o 14 dní více na výrobu Svatomartinských vín, která mají daný termín uvedení na trh, to se počítá! Podle Tomáše Krista nemusela být mladá vína při výrobě tak znásilňovaná. I proto jim předpovídá delší budoucnost. Můžete si teď, podle jeho názoru, udělat pořádné zásoby a pít je klidně celý rok. 


Svatomartinská a Mladá vína jsou letos nejlepší!
Vyšší zralost hroznů => většina Svatomartinských by mohla být pozdními sběry

Díky optimální a dřívější zralosti hroznů se Mladá a Svatomartinská vína letos nemusela při výrobě doslazovat. Tudíž, vína jsou minimálně o úroveň až dvě kvalitnější, než v ročníku, kdy je vinobraní opožděné, hrozny jsou nedozrálé a nezbývá než doslazovat. Přesněji řečeno, místo obvykle řidších svatomartinských "jakostek" budete letos pít plnější, ale suché, pozdní sběry, ovšem za danou a nižší cenu "jakostek". 
A s ohledem na jejich plnější strukturu vám letošní mladá vína i déle vydrží.

Velmi zdravé hrozny = krásně voňavá vína


Letošní suché a horké léto zapříčinilo, že hrozny byly při sběru velmi kvalitní a hlavně velmi zdravé. Díky tomu vinaři nemuseli omezovat dobu macerace na slupkách, tj. nemuseli se nadzvukovou rychlostí šlupek zbavovat, jako tomu bylo v jiných mokrých a nahnilých ročnících. Letošní vína tak vynikají vysokou ovocnou aromatikou! Třeba Muškát moravský ze Zámeckého vinařství Bzenec voní přenádherně. Roman Sečka k tomu upřesňuje, že tento jeho Muškát voní jako čerstvě natrhané hrozny a mandarinky.




Nezapomeňte vyzkoušet naše nové kolekce:

Svatomartinská vína 2018 - KLIK SEM :-)
Svatomartinská a Mladá - KLIK SEM :-)
Mladá vína 2018 - KLIK SEM :-)
Beaujolais Nouveau - KLIK SEM :-)

5 komentářů:

madrajaelei řekl(a)...

A parlay guess combines two or extra wagers into one guess, and the guess relies on all the individual wagers profitable. The good thing about} that is that the whole payout of the parlay is larger than individual bets on all legs of the parlay. There are plenty of varieties of|several types of|various sorts of} new customer presents, which you'll be able to|which you'll} declare utilizing the various sportsbook promo codes. The Post breaks down these varieties of|several types of|various sorts of} presents, giving you some pro’s and con’s of the different sign-up presents. NFL football, MLB baseball, NBA basketball, NHL hockey and MLS soccer are 카지노 사이트 추천 the preferred ones to guess on.

subisri řekl(a)...

Thank you for sharing blog comments on this website.The website offers a variety of wine tasting experiences, from small group tastings to private events. The tastings are led by experienced wine experts who can teach you about the different types of wine, the winemaking process, and how to taste wine like a pro.
Commercial Contract Disputes

simon řekl(a)...


"Svatomartinská a Mladá vína jsou letos nejlepší!" translates to "St. Martin's wines and Young wines are the best this year!" This enthusiastic statement likely praises the quality of wines associated with the St. Martin's celebration and the newly produced wines. The use of "nejlepší" (the best) indicates a high regard for the taste and characteristics of these wines in the current year. The announcement may serve as an invitation for wine enthusiasts to indulge in the exceptional flavors of St. Martin's wines and the latest vintages. It encapsulates the excitement and appreciation for the wine offerings in the given period.dwi contra dui





romilly řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
thivithivi řekl(a)...

St. Martin's and Mladá wines have undoubtedly claimed the spotlight as the best selections of the year, captivating connoisseurs with their unparalleled quality and exquisite flavors. From the lush vineyards of St. Martin's to the picturesque landscapes of Mladá, these wines embody the essence of their respective regions, showcasing the mastery and dedication of their winemakers. With their rich aromas, nuanced complexities, and impeccable balance, each sip transports the imbiber on a sensory journey, evoking the terroir and traditions that define these renowned wine-growing areas. Whether enjoyed as a standalone indulgence or paired with gourmet cuisine, St. Martin's and Mladá wines stand as shining examples of excellence in winemaking, deserving of the highest acclaim and accolades in the world of oenology.
Fairfax Divorce Lawyer
Divorce Lawyers Fairfax VA