úterý 17. října 2017

Darujte víno, ušetřete na daních

Právě vám všem, kteří máte (stejně jako my) chuť a potřebu o Vánocích obdarovat své nejlepší obchodní přátele (ano, nejlepší obchodní přítel je zákazník) chceme dnes vysvětlit, proč nejlepší vánoční dárek je právě Víno. Ideálně z Víno-klubu.

Víno je vlastně jediný firemní vánoční dárek (ne, propiska není dárek ;-), na kterém můžete zcela legálně (a byl to zákonodárcův záměr) ušetřit na daních.

Pokud se jedná o víno tiché (bez bublinek), jeho hodnota coby daru včetně obalu nepřesáhne 500 Kč bez DPH a je označeno logem firmy nebo její značkou, můžete si ho odečíst jak z DPH, tak i z nákladů.

Přesněji a složitěji: ...je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek dle daně z příjmu (§ 25 odst. 1 zákona o daních z příjmu) a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH.

Jak označit víno logem nebo značkou?

Nejefektivnější způsob, který jde aplikovat i na menší počet lahví, je dotisk loga nebo přání přímo na etiketu, a to je možné jak na etiketu přední, tak i zadní.

Pokud budete chtít investovat víc času a peněz, lze vyrobit speciální etikety, visačky, nálepky, a to jak na lahev, tak na krabici.

Novinkou, kterou vám umíme zajistit, je vaše logo na skleněném uzávěru VINO-LOK.

V případě, že máte tašky nebo krabičky s firemním logem už vyrobené, stačí lahve dovnitř jen naskládat.

Víno jako dárek

Zavolejte nám! 724 239 045 - Rádi Vám odpovíme případné další dotazy, vybereme reprezentativní lahve i odrůdy a zajistíme jejich označení logem, dárkově zabalíme a případně i předáme příjemci daru.


NEBO NÁM PROSÍME SVÉ POŽADAVKY PIŠTĚ: [email protected]


Proč je víno je dárek jak víno?
  • každý ho na Vánoce užije
  • odečtete si ho z daní (z DPH i daně z příjmu)
  • získáte bonusové korky (za ty si budete moct vybrat víno pro sebe ;-)

Připomínám, že objednávky od 2500 Kč zasíláme zdarma a od 5000 Kč u nás získáváte navíc 5% slevu na celou objednávku.

Žádné komentáře: