pondělí 2. listopadu 2015

NEJPOHODLNĚJŠÍ PŘEDPLATNÉ VÍN pro Vás a Vaše blízké

Ve Víno - klubu se sestavováním tématických kolekcí zabýváme už osm let, a proto Vám konečně můžeme představit NAŠE PŘEDPLATNÉDíky našemu jednoduchému systému předplatného můžete konečně pohodlně udržovat své domácí zásoby vín, jakož i zásoby svých rodičů z malého města ;) 

 • 6 LAHVÍ 1 x MĚSÍČNĚ
  Krabice se 6 víny 1x měsíčně je podle nás nejefektivnější z hlediska spotřebních návyků i dopravních nákladů. Nechceme vám posílat vzduch, ale tekuté zážitky!
   
 • NA JAK DLOUHO CHCETE 
  Nenutíme vás do komplikovaného a nevypověditelného členství. Sami si na začátku zvolíte (počtem vybraných krabic) na kolik měsíců si předplatné koupíte. Ať už to bude na 1 měsíc (protože se vám zrovna líbí vzorová kolekce) nebo třeba na 7 měsíců, záleží na vás.
   
 • SAMI SI ZVOLÍTE BARVU VÍN
  Někdo pije bílé, někdo červené. Výběr barvy proto necháváme na vás. V nabídce máme kolekci čistě bílou, čistě červenou nebo mix. Když si je objednáte všechny, budete měsíčně dostávat 3 krabice. Záleží však na jejich počtu (počet krabic = počet měsíců předplatného).
   
 • SLEVA OD 4 MĚSÍCŮ
  Předplatné budete hradit předem na základě potvrzené objednávky, a to buď kartou nebo bankovním převodem. Díky tomu může být předplatné vhodným a chutným dárkem pro vaše blízké. Když si předplatné objednáte minimálně na 4 měsíce, získáte na celou objednávku 5% SLEVU.
   
 • DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT
  Abyste obdarovanému měli co vložit do obálky, vystavíme vám na předplatné dárkový certifikát.
   
 • CO BUDE V KRABICI?
  Kolekce vín budeme sestavovat z nejoblíbenějších, nejzajímavějších a nejsezónnějších vín z Moravy, Čech a celého světa. Jsou to vína, která si bereme na práci domů nebo doporučujeme našim kamarádům, když si nechtějí sami vybírat. Příkladem jsou právě vzorové kolekce a naše osmiletá historie.

  Do každé krabice vložíme dopis s popisem vín, aby to degustování nebylo jen zábavné, ale také trochu edukativní ;)
Předplatné červená za 1299 Kč. 

Podmínky našeho předplatného: 

- Počet měsíců předplatného odpovídá počtu objednaných krabic jedné kolekce.
- V ceně kolekce je obsažen i příspěvek na dopravní náklady. Garantujeme ale, že cena vín v kolekci vždy přesáhne hodnotu 1200 Kč.
- Předplacenou kolekci obdržíte na uvedenou adresu vždy v polovině měsíce, který si zvolíte jako počáteční. Začátek předplatného nám prosím uveďte do poznámky k objednávce nebo emailem na [email protected]
- Předplacené kolekce doručujeme kurýrní službou v bezpečných odnosných kartonech. Před doručením bude adresát kontaktován na mobilní telefon, aby bylo předání vín, co nejefektivnější. Prosíme o uvedení mobilního telefonu adresáta.
- Jedna objednávka předplatného může být odesílána jen na jednu adresu. Ta může být v průběhu trvání předplatného změněna emailem na [email protected] před odesláním kolekce následujícího měsíce. 
- Jedno předplatné nelze současně posílat na více adres. Každá nová adresa musí mít své číslo objednávky předplatného.
- V rámci jednoho předplatného lze posílat více druhů předplacených krabic, vždy ale ve stejném počtu. Tj. objednáte-li si 6x Předplatné - bílá a 6x Předplatné - červená, budeme vám každý měsíc po dobu půl roku posílat 2 různé kolekce.
- Předplatné budete hradit předem na základě potvrzené objednávky, a to buď kartou přes platební bránu nebo bankovním převodem.

Bílá vína na listopad. 

I tento měsíc Vás v Předplatném čeká několik úžasných vín: 

Žádné komentáře: