čtvrtek 14. června 2012

SLAVÍME 5. NAROZENINY - SLEVY a DÁRKY všem (čím dřív, tím víc ;-)


Drazí přátelé ve víně, děkujeme Vám za vaši přízeň. Nebylo to nic snadného, protože jsme si od začátku stanovili neskromné cíle, ale díky Vaší přízni a žízni nám to uteklo jako voda. Dle investorského pořadu České televize - Den D - se svého pátého výročí dožije jen pětina firem. Máme radost, že jsme mezi těmi šťastnějšími :-) a za to patří VELKÉ DÍKY Vám, našim zákazníkům, ale i našim dodavatelům, našim rodinám a fanouškům. Máme Vás (i víno) moc rádi.


Chceme, aby Vás s námi víno bavilo i nadále, a proto jsme si na druhou pětiletku připravili další smělé a unikátní projekty (zůstaňte (stále dobře) naladěni :-)

Za výsledky první pětiletky, které jsme překročili ve všech plánovaných ukazatelích, bychom se Vám chtěli odměnit krásnou (již pátou) narozeninovou slevou a zahrnout Vás, naše milé gratulanty, pěknými dárky (dle již námi dostatečně propagovaného hobitího zvyku. U hobitů totiž dostali dárek všichni, co přišli gratulovat.)


Každou Vaši objednávku budeme považovat za gratulaci, hezké slovo navíc potěší :-)Dárky budeme rozdělovat podle tohoto klíče:


- NAROZENINOVÁ SLEVA PRO VŠECHNY od čtvrtka do pondělí (POZOR, je degresivní !!!)

- speciální narozeninovou slevu získáte tak, že použijete aktuálně platný slevový kód - viz níže:


-- sleva ve čtvrtek 14. 6. - 12 % - použijte kód Ctvrtek2012

-- sleva v pátek 15. 6. - 10 % - použijte kód Patek2012

-- sleva v sobotu 16. 6. - 9 % - použijte kód Sobota2012

-- sleva v neděli 17. 6. - 7 % - použijte kód Nedele2012

-- sleva v pondělí 18. 6. - 5 % - použijte kód Pondeli2012


- pamatujte, že k objednávce 3 a VÍCE KARTONŮ získáváte k narozeninové slevě navíc (obvyklou) 5% SLEVU- OBROVSKÁ LUXUSNÍ SKLENICE Z ITALSKÉ SKLÁRNY ZDARMA DO KAŽDÉHO SUDÉHO KARTONU (ušetříte X krát 200 Kč)

 
Už 4. rokem Vás k našim narozeninám obdarováváme úžasnými sklenicemi z řady ESPERIENZE (v překl. zážitek) z italské rodinné sklárny Luigi Bormioli. Předpředloni (na 2. narozeniny) jsme rozdávali velkou skleničku na červené (Chianti/Zinfandel), předloni jste od nás mohli získat menší (i když stále čtyřdecovou :-) skleničku na bílé (na Sauvignon), loni jsme Vám zasílali lehce prohnutou skleničku na Bordeaux Blanc/Verdicchio a letos pro Vás máme znovu obrovskou sklenici na Chianti/Zinfandel - viz obrázek - v hodnotě 200 Kč. Má 67 cl a je vysoká 31 cm. Já z ní piju už od našich 2. narozenin pořád nejraději…

Sklenici dostanete do každého sudého kartonu.
Pokud si tedy objednáte 2 kartony - dostanete 1 sklenici, pokud jich objednáte 13, dostanete jich 6... atd.

- DVĚ LUXUSNÍ A SPECIÁLNÍ ČOKOLÁDY K VÍNUXC CHOCOFLOWERDO KAŽDÉ OBJEDNÁVKY


Dále do každé objednávky dostanete 2 degustační balení úžasných čokolád k vínu od obou příchutí: Rose of Jericho a Heart Soul, o kterých jsme Vám psali v minulém newsletteru, díky kterému také zjistíte, ke kterým vínům se dané čokoládky nejlépe hodí. O samotné čokoládě XC Chocoflower si počtete zde (na našich Vínovinách).- A NĚCO MÁLO NAVÍC:


- Pro všechny naše věrné zákazníky máme ještě jedno degustační (a lehce zdravotní) překvapení (a není to víno).

- Všem novým zákazníkům přiložíme do objednávky naši velkou, vázanou knihu „O víně“.BEST OF THE BEST KOLEKCE:
- abyste měli z čeho vybírat, připravili jsme Vám 4 kolekce nejoblíbenějších a nejčastěji kupovaných vín od nejoblíbenějších vinařů:

Best of the best 2012 bílé za 999 Kč
Best of the best 2012 bílé - de luxe za 1299 Kč
Best of the best 2012 červené za 1090 Kč
Best of the best 2012 červené - de luxe za 1599 Kč


Z těchto kolekcí si ještě budete moct odečíst narozeninovou slevu dle aktuálně platného slevového kódu!!! Nezapomeňte ho uvést do políčka: "Slevové kupony" před konečným potvrzením objednávky.


Budete-li si chtít vínka vybírat sami, sepsali jsme Vám to nejlepší od našich vinařů v přiloženém KATALOGU nazvaném GREATEST HITS 2012 (v příloze tohoto mailu v pdf).
Připomínám zde upravenou OTEVÍRACÍ DOBU PRO OSOBNÍ ODBĚRY v následujících dvou týdnech:


Obchod, Benediktská 3, Praha 1:

ČT 14. 6. 9 - 12 hod (odpoledne zavřeno)
PÁ 15. 6. 9 - 17 hod
PO 18. 6. 9 - 20 hod
ÚT 19. 6. 9 - 20 hod
ST 20. 6. 9 - 19 hod
ČT 21. 6. 9 - 19 hod

PÁ 22. 6. 9 - 17 hod


Sklad, Chýně:


ČT 14. 6. 8 - 13 hod (odpoledne zavřeno)
PÁ 15. 6. 10 - 15 hod
dále jako obvykle.... (PO - ČT: 8 - 16 hod, PÁ: 8 - 15 hod)Na zdraví a na další pětiletku si s Vámi připíjí:Žádné komentáře: