pondělí 25. června 2018

SLAVÍME

DÍKY! Jen díky vám (a vaší nekonečné přízni a žízni) slavíme 11. narozeniny VÍNO-KLUBU!
K narozeninovému přípitku jsme vám sestavili 2 narozeninové kolekce složené z těch nejlepších, nejzajímavějších, nejmedailovějších, nejexkluzivnějších a nejvyvonějších vín:


V této kolekci moravských vín najdete objevy tohoto roku a možná dokonce i roku budoucího... O Stávkově první Bílé Frankovce na světě jsme vám již psali. Skvělá rarita, nutno ochutnat. Strejdův suchý!!! Solaris, do kterého jsem se náhodně zamilovala minulý čtvrtek, získal den na to titul Šampiona mezinárodní výstavy vín Muvina. A to je teprve začátek jeho kariéry! (i naší kolekce :-)
V kolekci dále najdete exkluzivní, jinak vyprodaný, Veltlín z Mikrosvínu ze skvělého ročníku 2015, Salónový Ryzlink rýnský z Klínků z Bzence a Salónové Chardonnay z BMVinařství. Na léto vám také nesmí chybět oblíbený Hortův růžový Merlot.Na této kolekci si zaručeně pochutnáte. Jsou to takové naše vinné jistoty. Znovuobjevený jihofrancouzský Picpoul, kterému přezdíváme středomořský ryzlink, je v novém ročníku 2017 nádherně minerální. Úplně nejprodávanější víno posledních několika let - novozélandský Sauvignon Sileni. Náš exkluzivní dovoz moselských rýňáčků zde reprezentuje Alte Reben od Antona Maringera.

Z Corbieres pochází naše vlastní, speciálně míchané červené Cuvée 636, které jsme dělali s Jirkou Hortem v edici KLUB-VÍNO. Čokokávičková jihoafrická Pinotage je v našem portfoliu unikátní stálicí, nyní už v ročníku 2016. A konečně, hitem každé degustace je americký Lynx - Petite Sirah & Zinfandel, hutné červené víno, ochutnáte také již v novém ročníku 2016.


Díky vínu mládnem už krásných 11 let.... Děkujeme!

3 komentáře:

paramarthafahmy řekl(a)...

Babyliss nano titanium flat iron flat iron - Titanium Arts
Our factory-quality aluminium flat titanium ore iron flat iron - made in Solingen, titanium lug nuts Germany. titanium belly ring · Our ground iron sia titanium design is hand-tooled and works like no titanium wedding bands for men other.

tough řekl(a)...

r540h9katox674 dildos,dildo,wholesale sex toys,vibrators,Male Masturbators,horse dildo,sex toys,Panty Vibrators,Discreet Vibrators b166s4vlmwm630

kesme řekl(a)...

k821r4udxku278 cheap sex toys,wholesale sex doll,dual stimulator,glass dildos,G-Spot Vibrators,male masturbators,male sexy toys,realistic vibrators,penis pumps z473j4cvzab173