pondělí 18. července 2016

LETNÍ PITÍ BEZ VÝVRTKY

Při letních vedrech je nejdůležitější dodržování pitného režimu. Jenže každý z vás určitě zažil onu nepříjemnou situaci, kdy se po několikahodinové cestě na chatu/k moři/ke známým pohodlně usadí na terasu s vínečkem, a najednou zjistí, že si doma zapomněl vývrtku. Právě na tyto situace je pro Vás připravena kolekce Letního pití. Všechna vína jsou suchá, osvěžující a se šroubovacím uzávěrem. Nemusíte nad nimi moc přemýšlet a většinou k nim nemusíte ani nic jíst. Jsou to prostě ideální vína na letní pohodičku, která můžete popíjet sami nebo s přáteli. Stačí je vychladit a vložit do piknikového koše, golfového bagu nebo si je v ruce přeneste pod svou oblíbenou lípu. 

Ten správný letní relax: piknik s přáteli a víno.

Co v kolekci najdete?

  • Italské Bella Gioia Frizzante, cuvée 60 % Chardonnay a 40 % odrůdy Trebbiano a Bianchetta. Toto Frizzante můžete podávat jako aperitiv nebo servírovat k různým smaženým rybám a zelenině.
  • Klasický Ryzlink rýnský z mikulovské podoblasti s jemným bylinkovým aroma, které je podtrženo svěží meruňkovou slupkou. Doporučujeme ho podávat vychlazený na 10 °C.
  • Příjemně pitelný Hortův Viognier s květinovými tóny a vyzrálostí žlutého ovoce s typickými 12,5 % alkoholu. 
  • Svatovavřinecké rosé s vůní borůvek a malin Vám navodí příjemnou letní atmosféru. A pokud jste někde u lesa, skočte si k rosé i nějaké borůvky a maliny natrhat ;-).

Klidné moře a sklenička vína, co krásnějšího si přát. 

A na závěr vtipná příhoda

Veronika z Víno-klubu se při prázdninových přesunech řídí heslem: "Co se zapomene, se nepotřebuje." Kvůli svému profesionálnímu postižení nosila vývrtku tak dlouho v kabelce spolu s ostatními holčičími nezbytnosti. než ji z toho vyléčili na Ruzyňském letišti. Ve sladké nevědomosti se ji totiž pokusila propašovat na palubu letadla spolu s malým dámským švýcarským nožíkem... Snad Vám nemusíme říkat, jak to dopadlo. ;-)

Ta nejlepší vína na dovolenou jen za 849 Kč.

Žádné komentáře: