pondělí 16. dubna 2012

MDM: Mezinárodní den Malbecu - 17.4. v Benediktské (Praha 1)

V úterý 17.4. slavíme MDM - Mezinárodní den argentinského Malbecu i u nás ve vinotéce VINO-KLUB v Benediktské 3, Praha 1. Program je připraven od 11 - 21 hod.

Těšit se můžete na ochutnávku všech nebo některých vzorků ze sedmi vybraných vín:

Renacer - Punto Final - Malbec - Classico 2010
Doňa Paula - Malbec Estate 2010
Baudron - Malbec OAK 2010
Baudron - Malbec - Varietals 2011
Malbec Paula 2011
Los Cardos - Malbec rosé 2010
Dona Paula - Malbec - Tannat (argentinské víno z jedné vinice, ve kterém se snoubí národní argentinská odrůda s národní uruguajskou odrůdou)

Pouze dnes: si můžete v Benediktské koupit o 10% výhodněji celé lahve Malbecu:

- vybírat můžete z výše uvedených vín
- nebo z dalších vzácných Malbeců: Grand Reserva ReNacer - "R" 2008 nebo Enamore 2008, což je polosuché cuvée pěti modrých odrůd, z nichž převažuje tradiční argentinská odrůda Malbec. Je vyrobeno obdobnou metodou jako slavné italské Amarone, kdy jsou hrozny po dobu asi 120 dní sušeny na slámových podložkách nebo lískách

Dnes si také můžete mimořádně výhodně objednat vybranou srovnávací kolekci - Světový Malbec II. za 1399 Kč (místo za 1554 Kč).

Na zdraví!!!

Veronika z Víno-klubu