pondělí 4. ledna 2010

Poslední týden starých cen Nového Vinařství v novém roce

Vážení přátelé, krásný nový rok!

jak to tak na začátku nového roku bývá, mrzne a mění se ceny :-( Většina cen se přitom, kromě elektřiny (uvidíme, co udělá ruská ropa), pohybuje směrem nahoru :-(( Navíc, v roce 2010 se nám změnilo i DPHáčko. (mnemotechnická pomůcka - rok 2010 - daň 20% a 10%). Změny cen se tudíž nevyhnou ani našim vínům... Zatím však zůstáváme na starých cenách - alespoň do pátku 8.1.2010!!!

U Nového Vinařství se cenová politika bude měnit razantněji.
Bohužel s tím nic nenaděláme :-((, alespoň jsme Vám vyjednali poslední týden starých cen!!! Vy tak máte možnost se svými oblíbenými víny předzásobit za původní ceny. Do 8.1.2010 Vám totiž garantujeme stávající nabídku na www.vino-klub.cz/novevinarstvi. Pro usnadnění rozhodování, co nakoupit, posílám přehled nejrazantnějších změn:

CENA SE ZVÝŠÍ:
- nejen dětmi oblíbené odrůdové mošty změní své zaváděcí ceny ze 115 a 125 Kč na 150 Kč
- nejprodávanější růžové všech dob - Rulandské modré rosé poskočí ze 155 Kč na 170 Kč
- cuvée Travesti a Slunečný vrch se vyšplhají ze 165 Kč na 200 Kč
- sladké a jemně perlivé Mosecco a Rosecco se posunou ze zaváděcích cen 155 Kč na 200 Kč
- to samé čekejte u nových červených Nového Vinařství - Zweiglu a Portugalu - ze 165 Kč na 200 Kč
- oblíbený svěží Sauvignon si pořídíte za 220 Kč místo 175 Kč
- nejobjednávanější cuvée Larus (z Tramínu, Chardonnay a Sauvignonu) vyskočí ze 190 Kč až na 250 Kč
- nové bublinky Nového Vinařství (Murmure Frankovka a Veltlínské zelené) si pořídíte za 360 Kč místo 300 Kč

CENA SE SNÍŽÍ:
- předzásobovat se naopak nemusíte slaďoučkým cuvée a bronzovým medailistou z Valtic: Cuvée 3 Cygnus (z Rýňáku a Sauvignonu), jehož cena se ze 440 Kč sníží na 300 Kč
- cena dalších růžovek Cabernetu a Merlotu bude také malinko příznivější :-)

CHCETE OCHUTNAT TRAMÍN V TRAMINU?
K rozhodování o nových projektech v novém roce by nás potěšilo, kdybyste nám předběžně a nezávazně sdělili (třeba mailem na [email protected]), zda byste s námi jeli lyžovat do italských Dolomit, řekněme na 4 dny (ČT - NE) s každovečerní ochutnávkou v jiném vinařství - např. u Hoffstätera v Traminu, kde bychom mimo jiné ochutnali jeho slavný Tramín z Tramínu :-))
Předem děkujeme!

Jak na Nový rok, tak po celý rok, si prosím zachovejte stálou žízeň a nám přízeň!

Vše nej Vám přejí

Veronika, Monika a Radek z Víno-klubu