pondělí 21. prosince 2009

LAST-MINUTE dárek = POUKAZ z Víno-klubu

Naši zlatí,

zlatá neděle je za námi, mrazy doufám také, v čokokalendářích zbývají poslední 3 zavřená okna... Pokud jste se zatím (stejně jako já) neodvážili, (ať už kvůli dětem, mrazu nebo pracovním povinnostem), do víru nebo spíš hurikánu nákupních středisek, ve kterých z vás odfouknou, co mohou a pokud se budíte (stejně jako já) se zpoceným čelem, jak ty dárky letos opatříte,
máme pro Vás řešení!
Využijte naše POUKÁZKY na nákup vín ve Víno-klubu. Je to rychlé, jednoduché a efektivní. Navíc, si nemusíte lámat hlavu s tím, jaká vína se budou nejlépe hodit pro toho či onoho.
Jak to udělat:1/ dáte nám vědět, kolik poukázek a v jaké nominální hodnotě potřebujete
(mobil: 724 239 045, email: [email protected])
2/ okamžitě Vám vystavíme na kupóny objednávku

3/ Vy ji zaplatíte převodem nebo vkladem na účet (od převodu potřebujeme kopii nebo jiné potvrzení)
4/ my Vám vygenerujeme unikátní kódy daných poukazů a pošleme pdf s poukazem mailem
5/ Vy si poukaz vyplníte, opatříte osobním věnováním apod. a můžete vložit do obálky pod stromeček, a je to!

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Prosíme však o zvýšenou míru trpělivosti, neboť už několik dní non-stop úřadujeme ze skladu, kde jsme osobně přiložili ruku k dílu, aby Vám vše včas odešlo.
Dětem přeji, ať jim ty poslední předježíškové dny pěkně utíkají, a nám "dospělým" přeji opak :-)
Krásné pondělí přeje
Veronika z Víno-klubu